Vybrané reference
našich členů

Každý měsíc se setkáváme s podnikateli z různých odvětví, sdílíme navzájem své zkušenosti a přinášíme inspiraci a jistotu do dalších kroků v byznysu. 

Jan Prokop

Jan Prokop

AZW a.s.

Boardů se účastním již delší dobu a vždy je to pro mě dobře investovaný čas. Strávím ho ve společnosti lidí, kteří působí na obdobných pozicích jako je ta moje a mají co říct. Vyslechnout si názor člověka s odstupem a objektivitou, která mi občas schází, je velmi zajímavé a inspirující. Ačkoliv konzultujeme témata napříč odvětvími, dotýkají se většinou všech v boardu. Někoho více, někoho méně, ale to, co přináší výsledek a přidanou hodnotu, je právě nový náhled a impuls. Aby to fungovalo, je zapotřebí dobré vedení setkání. A právě tým EB21 to umí s lehkostí tak, že se ke slovu a návrhům dostanou všichni. Směrem k účastníkům upřednostňuje věcnou a přímou komunikaci, což mi vyhovuje. Cením si zpětné vazby mentorů boardu, protože je vždy dalším námětem pro práci na sobě a závazkem na budoucí setkání. Účastním se boardů v Praze a v Brně a těším se na spolupráci i do budoucna. Má to smysl.

Marcela Lonková

Marcela Lonková

This One s.r.o.

Často se jako majitelka a manažerka vlastní firmy ocitám v situacích, kdy si nevím rady. Proto pro mě pozvání do Expertního boardu bylo velmi lákavé a již po pár setkáních mohu zhodnotit, že to bylo správné rozhodnutí. Mám možnost se pravidelně potkávat s lidmi na podobných pozicích a zjišťuji, že řešíme bez ohledu na obor podnikání velmi podobná témata. Mohu se tedy od nich mnoho naučit, nechat si poradit a hlavně vím, že na to nejsem sama.
Iveta Ječmík Skuherská

Iveta Ječmík Skuherská

Ecce Vita spol. s r.o.

Kolektivní sdílení má obrovské kouzlo. Nezaujatost, pohoda a zájem nestranných lidí přináší překvapivé názory a inspirace. Zrovna ve chvílích rozhodování, když si myslíte, že už jste váš problém nebo rozhodnutí promysleli ze všech stran, vás překvapí nový náhled někoho úplně nezaujatého. Kouzlo naladění a pochopení roste s každým setkáním, nachází i nové přátelé. Člověk zde najde průnik různých profesí, věkových kategoriích, osobností, životních příběhů. Mohu shrnout slovy krásné, působivé, inspirativní a motivující.
Michal Šváb

Michal Šváb

ENACO, s.r.o.

Na boardech zažívám nečekaná spojení a propojení s lidmi, se kterými si můžeme pomoci - radami, zkušenostmi. A to mě baví.  
Vlaďka Cejpková

Vlaďka Cejpková

VUP Medical a.s.

Boardy jsou pro mě velkou inspirací, úspěchy druhých v podnikání mě vždy něco naučí. Potkávám se s lidmi, se kterými bych se asi v běžném životě nepotkala.
Martin Plachý

Martin Plachý

GIMMEDATA, s.r.o.

Expertní board 21 má mezi podnikateli dobrou pověst. Když jsem o něm slyšel potřetí, řekl jsem si, že bych to taky mohl zkusit. Původní záměr byl ten, že se můžu seznámit s lidmi, kteří by mohli být potenciálními zákazníky pro REKAP. Dnes sedím u jednoho stolu se zkušenými a inspirativními lidmi, s jedním z nich už dokonce spolupracuji. V průběhu boardů jsem začal vnímat i druhý rozměr, který mi EB21 přináší. Můžu sdílet zkušenosti, čerpat know how, debatovat, radit se, slyšet různé názory. A to jako majitel společnosti oceňuji.
Edita Arabaszová

Edita Arabaszová

EDITACE s.r.o.

Členství v boardu mi přineslo pozitiva, o kterých jsem netušila, že mi chybí. Nové pohledy na mě známé věci – to jsem ještě nikde nedostala. Díky.
Karel Bílek

Karel Bílek

B+R automatizace s.r.o.

EB21 je pro mě prestižní, odborné a společenské seskupení lidí, kteří spolu sdílí zkušenosti z podnikání. Přínosem setkání jsou i zajímaví hosté.
Jiří Ráž

Jiří Ráž

Supreme Analytics s.r.o.

Stal jsem se partnerem EB21 a díky tomu jsem získal nové partnery v podnikání.
Miroslav Gajda

Miroslav Gajda

T-shock, s.r.o.

Na boardech můžu debatovat o tématech, která nemám s kým řešit. Dostávám dobré impulzy a tipy. Na konci každého boardu si dávám osobní závazek, který mě motivuje věci ve firmě posouvat rychleji.
Ondřej Hriadel‘

Ondřej Hriadel‘

Complex technology s.r.o.

Expertní board je fajn v tom, že navazují nové kontakty a zajímavé diskuse s ostatními jednateli firem. Zároveň si také rozšiřují znalosti z nejrůznějších oblastí podnikání.
Marcela Soukupová

Marcela Soukupová

Heros servis s.r.o.

Občas se potřebuji ujistit, že plánuji věci správně, a to i mimo firemní prostředí. K tomu mi pomáhá i EXPERTNÍ BOARD plný skvělých, podnikavých a hlavně odvážných lidí s jejich neuvěřitelnými podnikatelskými příběhy.
Petr Svejkovský

Petr Svejkovský

Premium Gastro, czECO s.r.o.

Na expertních boardech oceňuji inspirativní atmosféru, kterou Lucie s Danielou vytvářejí a díky tomu dokáží motivovat členy nejen ke sdílení know how a vzájemné pomoci, ale i k byznysové spolupráci. Patří jim poděkování za přístup, ze kterého je cítit opravdový zájem o úspěch každého z nás.
Alexandra Lemerová

Alexandra Lemerová

Personal Connect s.r.o.

Nabídka být součástí EB21 mě zastihla v situaci, kdy jsem hledala novou inspiraci pro svůj stávající business. Byla jsem na křižovatce a přemýšlela, kam se posunout. V projektu jsem relativně krátce, ale I za tu dobu jsem získala nové přátele, obchodní partnery, objevila nové obchodní příležitosti a hlavně novou energii do svého podnikání.