Pavla Líčeníková: Lidé si často myslí, že mají vše zvládnuté. Hra je vyvádí z omylu

Pavla Líčeníková, lektorka a majitelka firmy Azteka, která se soustředí na zážitkové vzdělávání týmů i jednotlivců.

Tentokrát bylo hlavním tématem učení hrou. Pavla s kolegy totiž ve firmách vede workshopy s taktickou stavebnicí Cable car. Na ní v týmech simulují reálné projekty a trénují tak měkké dovednosti. Úspěšná spolupráce stojí a padá na komunikaci a právě o tu při stavění lanovky jde. Jak Pavla sama říká, manažeři si často myslí, že mají nejdůležitější kompetence zvládnuté, ale hra a hlavně zpětná vazba po ní je často vyvedou z omylu.

Pavla nám v rozhovoru popíše, jak vlastně české firmy k takovému typu vzdělávání přistupují, co týmům zkušenost s Cable car může nabídnout a také s jakým nadšením se lidé rádi vracejí do dětských let. Merkur, kterému je hra asi nejpodobnější, jsme totiž měli v arzenálu hraček téměř všichni.

Pokud se během rozhovoru přistihnete, že přemýšlíte, jak zajímavé by bylo si něco takového zkusit na vlastní kůži, máme pro vás dobrou zprávu. Pavla u nás totiž povede Cable car workshop. Čeká vás možnost nahlédnout nezaujatě na svůj styl komunikace, vedení a hlavně výstupy, které můžete okamžitě využít v praxi. A taky si možná uvědomíte, že Pavlu budete potřebovat i u vás ve firmě. Na bližší informace k workshopu se podívejte sem: ▶️ https://expertniboard21.cz/akce/cable-car-workshop-na-to-se-musi-takticky/ 

Celý díl si můžete poslechnout také na: