Milan Pulda: Typologie řidičů podle aut, kterými jezdí a mnoho dalšího

V podcastu Byznys Nářez jsme tentokrát přivítali Milana Puldu, obchodního ředitele společnosti Renocar, autorizovaného dealera vozů BMW, MINI, a BMW Motorrad. Milan Pulda s námi sdílel své zkušenosti z automobilového průmyslu, pohled na současné trendy a výzvy a také osobní příběh, který ho dovedl tam, kde je nyní.

Milan si na své kariérní cestě vyzkoušel mnoho rolí. Od elektroinženýrství přes reklamní průmysl a výrobu okenního kování až k automobilovému průmyslu. Jeho zkušenosti z předchozích odvětví mu poskytly cenné dovednosti a perspektivy, které využívá ve své současné roli. Klíčem k úspěchu v automobilovém průmyslu je podle něj nejenom nabízet kvalitní vozidla, ale také poskytovat vynikající zákaznický servis a budovat silný tým zaměstnanců, kteří sdílejí vášeň pro značku a mají schopnost přizpůsobit se trendům a potřebám trhu.

Povídali jsem si například o tom, že:

  • Vlastníci BMW často stojí za velkými podnikatelskými příběhy, které pomáhají utvářet budoucnost naší ekonomiky.
  • Změny v legislativě byly koncem roku katalyzátorem pro nákup nových vozů BMW.
  • Popularita elektromobility signalizuje posun v přístupu k automobilům ve všech kategoriích.
  • Význam řemesel zůstává neotřesen i v digitálním věku.
  • Přátelství bude vždy před obchodem a s ním i spojené příběhy, které přesahují obchodní transakce. To vše ukazuje na důležitost budování trvalých vztahů mezi lidmi.

Tenhle pohled do zákulisí nám připomíná, že BMW je více než jen značka. Je to symbol příběhů, ambicí a snů lidí, kteří je řídí.

Ale nejen o autech je tento zajímavý rozhovor. Došlo i na sport, modelářství, umění a mnoho dalšího. A také na to, jak poznat řidiče BMW nebo dalších značek aut 😉 Víte jak? Poslouchejte…

Celý díl si můžete poslechnout také na: