Martin Hurych: Tajemství dlouhodobě úspěšné obchodní firmy

V tomto podcastu vás provedeme světem výrobních a technických firem spolu s Martinem Hurychem. Martin je takový průvodce, který doprovází své klienty k úspěchu skrze základní firemní funkční elementy. Věnuje se širokému spektru obchodních aspektů včetně obchodních procesů, inovací, práce s obchodníky, projektovými řízeními, financemi, digitalizací a automatizací.

S Martinem se zaměříme na odhalení tajemství skrytého v jedinečnosti produktu/služby.  Podělí se také s námi o své zkušenosti v oblasti technologických, technických a průmyslových firem, kde obchody nejsou okamžité a vyžadují čas na vytvoření důvěry a získání obchodních příležitostí. Představí nám svůj pohled na B2B segment.

  • Jakými principy by se firmy měly řídit, aby pracovaly s klienty dlouhodobě v prostředí, kde obchody nejsou okamžité?
  • Jak najít oblast specializace, ve které firma vyniká a jak tuto jedinečnost prezentovat trhu? Jakou roli v tomto procesu hraje Martin?
  • Proč úspěšný obchod není pouze o produktu a službě, ale také o lidských vztazích, osobní komunikaci a porozumění potřebám? Proč mnoho školení obchodu přináší málo ovoce?
  • Proč je získání externí perspektivy a inovativního pohledu klíčové pro růst a vývoj firem? Co jsou T-Shaped Skills?
  • Jaká je role přípravy před obchodní schůzkou a jak týmy spolupracují na vytvoření silného nástroje pro získání důvěry a uzavření obchodu? Šel by Martin na schůzku bez přípravy?
  • Jakou zvolit strategii oslovování klientů a jak efektivně komunikovat a s kým? Kolik dveří “otevřít”?

Odhalte spolu s námi a Martinem Hurychem tajemství úspěšného obchodu. Změníme váš pohled na obchodní dovednosti. Zaposlouchejte se zde:

Celý díl si můžete poslechnout také na: