Jiří Kubík: Klientům stačí jeden impuls ke změně

Brněnské kondiční Pierre Studio s.r.o. má ve znaku chameleona. Tomu totiž stačí jeden impuls, jeden moment a okamžitě dokáže změnit svoji barvu. Podle Jiřího Kubíka, certifikovaného partnera Expertního boardu 21, to podobně se změnou mají i jeho klienti. Řadě z nich Jiří Kubík pomáhá na cestě za lepším a aktivnějším životním stylem. 

Využívá k tomu hlavně unikátní EMS cvičení, které pomocí stimulace elektrickými impulsy zvyšuje efektivitu pohybových sestav. Takže pro viditelné výsledky pak stačí zařadit dvacetiminutovku jednou týdně. Typickými klienty jsou zaneprázdnění manažeři nebo lidé v rekonvalescenci, kteří se potřebují vrátit zpátky do kondice. Studio jako jedno z mála u nás doplňuje cvičení pohybovými aktivitami ve virtuální realitě, které dokáže zaujmout i ty nejzatvrzelejší gaučové povaleče. 

V dalším díle podcastu Byznys nářez jsme si povídali také o regeneraci, zdravém spánku a důležitosti stravy. Jak totiž Jiří zdůrazňuje, zdraví je o vyladění rovnováhy emoční, duchovní i fyzické energie.

Dozvíte se mimo jiné:

Jak přesně funguje EMS cvičení, které využívají i v NASA?

Proč Jiří zkouší veškeré doplňky a doporučení nejdřív sám na sobě?

Jaký ho potkal nejkurióznější zážitek s klientem?

Celý díl si můžete poslechnout také na: