Jaromír Lohniský: Pozitivními i negativními kroky k ziskové firmě

Jaromír Lohniský je CEO/CFO ve výrobní firmě s obratem 800 miliónů korun a 400 zaměstnanci. Jeho posláním je transformace procesů pro růst zisků. „Co se neměří, to se neřídí.” je alfou a omegou jeho práce. A tak se nelze divit, že podstatnou část svého života převádí do čísel a principy z práce do osobního života. Rozpovídal se na téma populárních i nepopulárních kroků, které vedou k ziskové firmě, a také o reakcích zaměstnanců. Práce s nimi je totiž v procesu transformace nejpodstatnější, proto je třeba řešit jejich motivování, odměňování a doručování. Jak na to, prozradí v první části podcastu. 

Druhá část se věnuje skloubení extrémně vytíženého Jaromíra a jeho velké rodiny. Aby vše fungovalo musí být řád i doma, a proto posílá vám všem pár tipů, jak si vše zorganizovat na základě domácího procesního řízení a KPI’s. Díky takovému nastavení si najde prostor pro sebe, pro relax a mimopracovní aktivity. 

Rozhovor vás bude bavit až do úplného konce – dozvíte se, co Jaromír dělá každou sobotu dopoledne i podstatné informace pro začínající chovatele. Proč nemá smysl chovat čtyřletou slepici nebo tříletého králíka? Co rozhodně chovateli ze strategického hlediska nesmí chybět? 

Závěrem: Co by Jaromír sám sobě poradil, když by se vrátil o 30 let zpět? 

Poslechněte si silně motivující a vtipný rozhovor s Jaromírem Lohniským. Poslech na vlastni riziko, hrozí nakaza slovesem “doručovat”. Podcast jím je hojně prošpikován: Jaký je jeho význam? Zaposlouchejte se.

Celý díl si můžete poslechnout také na: