Detail případové studie

Klienti se obrací na This One v případě, že nejsou se svým dosavadním účetnictvím spokojeni. V This One se zaměřují na to, aby účetnictví fungovalo automaticky, jednoduše a vyladeně. Jak probíhala spolupráce s klientem Pixie Crew?

This One a Pixie Crew

Naším klientem je Pixie Crew Group s.r.o., na jejichž e-shopu najdete školní potřeby a hračky pro děti typické svými silikonovými pixely, které můžete skládat do různých obrazců.

Klient nás oslovil, protože nebyl spokojený se službami bývalé účetní firmy. Nedostávali žádné informace o stavu svého účetnictví, žádné reporty ani výsledky. Nebyli spokojeni s poradenstvím a potřebovali kvalitní evidenci skladů včetně propojení na účetní software.

Největším problémem a zdržením bylo převzetí stavů a účetnictví od bývalé účetní firmy a narovnání všech nepřesnosti, které se za roky nahromadily. To byl hlavní důvod, proč celý proces překlopení trval 5 měsíců.

Museli jsme udělat kompletní rekonstrukci účetnictví.  Převézt účetnictví do digitální podoby – nastavit vyčítání dokladů, rozdělit role, nastavit sledování výsledků dle potřeb klienta, udělat revizi kalkulačního vzorce, sestavit budget a měsíční reporting.

Dnes se potkáváme měsíčně nad finančními výsledky, které pan majitel dokresluje příběhem, který vysvětlí výkyvy v číslech a nad plány pro další měsíce.

A jak hodnotí spolupráci Pixie Crew?

„Pod andělskými křídly týmu This One jsme téměř rok a do té doby bylo účetnictví a finanční řízení noční můra. Doslova. Hledali jsme a našli. V dnešní době je mi líto, že jsem o společnosti This One a hlavně lidech v ní nevěděl dříve, mohl jsem mít méně šedých vousů a více vlasů. Lidský, proklientský přístup, profesionalita, ochota vysvětlit nám laikům souvislosti, poradit a společně zvládnout překážky, jsou hlavní přednosti, které nás hladí po duši. Dnes víme, že je finanční stránka firmy řízena a spravována s citem, znalostmi a při podpoře a rozvoji využití moderních technologií 21.století pohádkou, o které se mi před rokem ani nesnilo. Můžeme se v klidu věnovat řízení společnosti a budování naší značky nejen v České republice, ale i ve světě. Společnost This One doporučujeme s odvoláním na naše předchozí i současné zkušenosti – s jistotou, rozvahou i nadšením.“

Milan & Iva Gába, vedení společnosti Pixie Crew Group s.r.o.

Staňte se certifikovaným partnerem

Zařaďte se mezi elitu byznysu a navažte spolupráci s klienty, kteří jsou na stejné úrovni jako vy.