Detail případové studie

Používejte internet ve svůj obchodní prospěch. IPPC vám vytvoří online obchodní strategii na internetu, která přiláká návštěvníka, chytí ho a udělá z něj vašeho klienta. 

Webmeeting

Vytvořili jsme web pro české řešení na online porady, meetingy, webináře a konference.

Pro náš vlastní produkt Webmeeting jsme vytvořili webovou prezentaci, kde můžete být online v kontaktu s kolegy z celého světa. Web návštěvníky seznamuje se službou, technickými požadavky a rovněž je možné pomocí něho vstoupit do bezplatné sekce v vyzkoušení tohoto systému. Pro web jsme vytvořili grafický návrh a následně šablonu na míru, web je postaven na WordPressu.

Kvůli pracovní schůzce na druhém konci města nebo konferenci na druhé straně země už nemusíte cestovat. On-line aplikace webmeeting.cz pro komunikaci a setkávání Vám ušetří čas i peníze. Budete potřebovat jen internetový prohlížeč – a ten už máte.

Webmeeting je možné zdarma vyzkoušet zde.

Plymovent

Vytvořili jsme web společnosti Plymovent. Web je postaven na WordPressu na šabloně na míru dle přání a potřeb klienta.

Společnost Plymovent je předním světovým dodavatelem produktů, systémů a služeb pro odsávání a filtraci znečištěného vnitřního vzduchu. Poskytuje vysoce kvalitní řešení, která odstraňují svařovací a řezné páry, brusný prach a olejovou mlhu v kovozpracujícím průmyslu. Dále nabízí řešení pro zachycování a odstraňování výfukových plynů vozidla. Jejich výrobky významně přispívají k čistšímu, bezpečnějšímu a zdravějšímu pracovišti – kdekoli na světě.

Účetnictví pro školy

Vytvořili jsme web pro klienta Pragoecon Consulting, který nabízí projekt na online účetnictví. Web je postaven na WordPressu na přání klienta na námi vytvořené šabloně dle grafického návrhu a s ohledem na  vysoký uživatelský komfort.

Společnost PRAGOECON Consulting, s.r.o. byla založena 29.6.2001.

Zabývá se kompletním vedením účetnictví, outsourcingem mzdové a personální agendy, účetním, daňovým a ekonomickým poradenstvím. Další aktivitou společnosti PRAGOECON Consulting, s.r.o. je pořádání odborných seminářů na témata z oblastí daní, účetnictví, práva a dalších témat souvisejících s podnikáním.

Díky mnohaletým zkušenostem z oblasti outsourcingu ekonomických služeb, nabízí i zavedení vnitropodnikových standardů a směrnic, dále také možnost optimalizace nákladů na běh obchodní společnosti a návrhy řešení rentability.

Krédem společnosti je navázání blízkého kontaktu s našimi klienty, být jejich partnerem a poradcem, na kterého se mohou kdykoliv obrátit. Přejí si, aby prioritou jejich klientů byla jejich práce, nikoliv zabývání se neustále se měnícími zákony a předpisy v oblasti daní, účetnictví a personalistiky.

Díky dlouhodobé spolupráci s výrobcem informačního systémů Vema a mnohaletým zkušenostem jejich zaměstnanců vám rádi představí možnost outsourcingu vaší mzdové/platové a personální agendy.

Jejich služba je založena na využívání informačního systému Vema, jehož aplikace jsou užitečné pro správu administrativních záležitostí školy, řízení její činnosti, pro komunikaci v rámci školního zařízení i pro tu externí – zvláště se hodí k přípravě podkladů pro nadřízené organizace.

Speciální nabídku pro školy i s možností vytvoření nezávislé kalkulace mají na svém webu ucetnictviproskoly.cz

Staňte se certifikovaným partnerem

Zařaďte se mezi elitu byznysu a navažte spolupráci s klienty, kteří jsou na stejné úrovni jako vy.