Marek Pastorek

Vitalvibe | Vitalogy | NaturLabs | Projekt Kombucha

Veveří 127, 612 00 Brno
Veveří 127, 612 00 Brno

S čím dokážeme pomoci?

Přes 15 let se pohybujeme v oblasti doplňků stravy a zdravého životního stylu. Stáli jsme u zrodu a spolupracujeme s velkou částí leaderů v této oblasti na českém trhu. S vlastními značkami tento segment stále obohacujeme o trendy produkty v nadstandardních kvalitách a přinášíme nové impulsy k rozvoji této oblasti trhu. Navíc skrze vlastní výrobní závod, orientovaný na „private label“, pomáháme růstu podobně smýšlejících progresivních značek.

Díky široké nabídce portfolia můžeme do B2B segmentu přinést množství prospěšných produktů ať už formou firemních benefitů, zdravých cateringů či doplňků stravy pod vlastní etiketou. 

Naše vlastní produkty nabízíme skrze vlastní webový portál koncovým zákazníkům ale i do široké sítě B2B partnerů, kde je dále distribuují – eshopy, gastro provozy, kamenné obchody ad. Produkty pro private label etiketou nyní dodáváme prodejcům s vlastními značkami a našim cílem je i podobnou službu nabízet v segmentu firem a korporací, kde bychom tak pomohli snížit nemocnost zaměstnanců, celkově zlepšili jejich kondici, zdraví a radost z tvoření.