Jakub Domitra

Busyman.cz

Jakub je Executive Director v Busyman.cz, která má více než 12letou tradici.
Mánesova 28, Praha 2 - Vinohrady
Mánesova 28, Praha 2 - Vinohrady

S čím dokážeme pomoci?

Jsme největší česká online a offline platforma, která propojuje startupy s investory a strategickými partnery.

Hledáte zajímavé, inovativní nápady a projekty, do kterých byste mohli zainvestovat a měli v nich přímou vazbu na zakladatele spolu s podílem? Probereme Váš investiční focus a představu, doporučíme vhodné aktuální projekty, budeme pro Vás aktivně projekty hledat.


Jste startup nebo máte zajímavý nápad, na který hledáte peníze a parťáka? Společně vyhodnotíme, zda Vám budeme umět pomoci, případně navrhneme jaké další kroky zvolit.


Rádi byste se dozvěděli více? Napište nebo zavolejte. Setkáme se u šálku kávy, online či na některém z našich eventů.

Busyman.cz reviduje ročně stovky startupů, podnikatelských záměrů, talentů a mladých firem. Vybrané propojuje s investory a strategickými partnery na osobní bázi. Busyman.cz má organickou databázi více než 1 300 investorů a privátní investorský klub.

Za dobu existence pomohl profinancovat již více než 350 000 000 Kč do 140+ začínajících projektů. Na trhu je unikátní tím, že není oborově vyhraněný – má za sebou investice do IT, ekologie, automatizace, gastronomie, fashion či filmového průmyslu a dalších. Pravidelně od roku 2015 pořádá eventy pod názvem Busyman Angel Day. Členům Busyman Angel Clubu a vybraným partnerům na něm přednostně představuje nejzajímavější projekty.