Setkání majitelů a CEO firem 

Přijďte na exkluzivní večer spolu s dalšími členy, partnery a přáteli Expertního boardu 21. Oslavme společně třetí narozeniny EB21. Využijte neformální příležitost a rozšiřte okruh svých (byznysových) přátel.

U sklenky dobrého vína máte možnost diskutovat o všem, co vás zajímá s lidmi, kteří stojí v čele firem stejně jako vy. Pro toto setkání jsme vybraly krásné prostory v posledním patře Domu Černá labuť s výhledem na panorama historické Prahy. Letní červnový termín napovídá, že vás čeká spousta grilovaných delikates, připravovaných a servírovaných na střešní terase. V ceně vstupného je pro vás připraven nejen bohatý studený i teplý raut, ale také welcome drink a neomezená konzumace alkoholických i nealkoholických nápojů.
 
Přijďte strávit večer ve společnosti lidí z byznysu, které spojuje ochota pracovat na sobě, radost z inspirace a sdílení know-how. To dohromady vytváří osvěžující mix otevřeného a bezpečného prostředí bez zbytečné rivality. Bavte se, seznamujte se a získejte nové spojence pro váš byznys. Máte na to v rámci volného programu celý večer! 

Kdy

  • čtvrtek 8. 6. 2023 od 18 hodin 
Kde
  • Dům Černá Labuť, Na Poříčí 1067, 110 00 Nové Město

 

Cena

Cena večerní akce včetně rautu a neomezené konzumace alko i nealko nápojů:

  • pro členy a certifikované partnery: 2180,- Kč + DPH. 
  • nečlenská cena: 3290,- Kč + DPH.
 
Parkování
  • využijte okolní ulice či obchodní centrum Florentinum nebo nákupní pasáž Florenc 

 

Těšíme se na Vás
Lucie Libovická a Daniela Kolomazníková 

Registrujte se zde: