Setkání členů EB21

Přijďte se jen pobavit na další tradiční setkání členů, partnerů a přátel Expertního Boardu 21, nebo využijte skutečně výjimečnou příležitost a zúčastněte se premiéry úplně nového tréninku s názvem Rentgen lži s Radimem Paříkem ve Fascinating Academy

 

Ti, kteří naše setkání již zažili vědí, že mají mimořádnou příležitost setkat se s více než 120 CEO z nejrůznějších firem a odvětví a navázat neformální vztahy i byznysová přátelství. A stejně jako vždy vás těmito setkáními budeme provázet, aktivně propojovat, představovat a dělat vše pro to, abyste si společně strávený čas užili na maximum.

Čeká na vás skvělý den a je jen na vás, zda zvolíte možnost posunout se osobnostně i profesně, či se jen budete bavit a seznamovat s podobně laděnými lidmi u skleničky dobrého pití a chutného jídla.

Setkání začne vysoce prestižním tréninkem Rentgen lži, který si jako první vyzkoušíte na vlastní kůži. Pochopíte, jak funguje mozek, jak se projevují emoce na naší řeči těla, a zjistíte, jak být efektivnější ve vyjednávání, při prodeji i komunikaci s lidmi. A to vše dokážete využít v profesionálním i osobním životě.

Budete dřít, trénovat, vyhodnocovat, vyjednávat. Každá vteřina bude stát za to.

„Představte si, že se probudíte v novém světě, kde dokážete přečíst každý neverbální signál, pohled i gesto. V tomto světě neexistuje nejistota, protože vy už víte, jak číst mezi řádky, jak rozpoznat lži a jak jednat rychleji a efektivněji než ostatní. Tento svět není snem. Tento svět je skutečností, kterou jsem pro vás vytvořil v mém zcela novém tréninkovém programu Rentgen lži.“  Takto představuje Radim Pařík svůj nový trénink, díky kterému získáte úplně odlišný pohled na komunikaci a vyjednávání. Trénink je výsledkem rozsáhlého výzkumu, zaměřeného na vyjednávání a působení na emoce, spojeného s velkou praxí, zkušenostmi s vyjednávání s únosci a nejvyššího programu v tomto oboru vyučovaném na Harvardu.

Kdo je Radim Pařík

Mezinárodní špička na strategické vyjednávání. Profesionál, který své zkušenosti formoval ve společnosti dalších kapacit světového měřítka, jako jsou Chris Voss, George Kohlrieser, William Ury, Sheila Heen, Matthias Schranner nebo Joe Navarro.

Proč vznikl trénink Rentgen lži

„Odjakživa mě fascinovala neverbální komunikace a umění odhalování lži,” říká Radim Pařík. Po více než dvacetiletém působení v byznysu, po přednáškách na vysokých školách, po úspěšné obhajobě disertační práce ve vyjednávání (Ph.D.), po mnoha tisících vyjednáváních a doprovázení při vyjednávání lidí z byznysu, soukromé sféry, neziskových organizací a špičkových politiků se rozhodl vytvořit trénink, který by se lišil od všeho, co je u nás momentálně dostupné.

S výjimečnou dovedností číst v lidech budete mít otevřené dveře k novým příležitostem. Budete připraveni na jakoukoliv situaci s vlastním playbookem, který si vytvoříte během tréninku Rentgen lži na základě pozorování, prověřování, testování a nácviku.

Čím vás trénink obohatí

Naučíte se, jak pozorovat, číst a vyhodnocovat vše, co je v neverbální komunikaci důležité. Cílem je ale mnohem víc – udělat z vás mistry ve čtení lidí, abyste získali schopnost ovlivňovat, vést a jednat s jistotou. Už nikdy nezažijete pocit strachu z nadcházející situace, protože zvládnete přečíst všechny signály dříve a rychleji, než se něco odehraje. Stanete se rentgenem lži.

  • Budete vlivnějšími prostřednictvím vlastní řeči těla.
  • Ovlivníte vnímání druhých ve svůj prospěch.
  • Dokážete číst signály řeči těla ostatních.
  • Získáte nástroje k lepšímu porozumění ostatním.
  • Budete mít návod na to, jak se stát podnikatelem, vyjednavačem nebo leaderem, jakým chcete být.

Trénink vyjednávání proběhne: 6. 6. 2024 11:00-17:00 v centru Fascinating Academy (ulice 28. října č. 13, Praha 1).
Cena zahrnuje: trénink, materiály, luxusní občerstvení, prosecco

Ať už jste odpoledne strávili na tréninku a nebo ne, večer vás nepochybně čekají mimořádně bohaté diskuze, pestrá setkání a to vše doprovázené fantastickou gastronomií nově otevřené restaurace Alma v samotném srdci historické Prahy. Přestože jsme v centru města, diskutovat, seznamovat se a budovat byznys potenciál budete nejen ve vnitřní části ale také na venkovním terase. Jídlo, pití, dobré počasí a vše potřebné už jsme pro vás objednali. Jediné, co musíte nyní udělat vy je rezervovat si své místo.

Neformální večerní setkání proběhne: 6. 6. 2024 18:00-00:00 v restauraci Alma (V Jirchářích 8, Praha 1).

Cena zahrnuje: raut, neomezenou konzumaci nealka i alkoholických nápojů.

Cena:

  • trénink vyjednávání + večerní setkání: cena pro členy EB21 a klienty FA – 16.624 + dph
  • trénink vyjednávání + večerní setkání: pro nečleny 24.620 Kč + dph
  • večerní setkání: cena pro členy EB21 a klienty FA – 5.124 Kč + dph
  • večerní setkání: pro nečleny 6.624 Kč + dph

Registrujte se zde: