Jiří Ráž: Podnikání je občas větší dobrodružství než práce na kriminálce

Znáte skutečně své obchodní partnery? Víte, jaká je jejich ekonomická situace, jak plní své závazky a jak zvládli období krize? Člen Expertního boardu 21 Jiří Ráž sice není agent 007, ale jeho firma Supreme Analytics může získat odpovědi na všechny tyto otázky. To není zápletka detektivky, Jiří je totiž datový analytik a spolumajitel firmy, která na základě dostupných dat a dlouholetých zkušeností dokáže rozpoznat a vyhodnotit rizika i příležitosti, které podnikání přináší jeho klientům. Trénované oko ale nezapře, více než 22 let působil u Služby kriminální policie a vyšetřování, z toho 15 let v útvaru pro odhalování organizovaného zločinu.

Má rád příběhy, které ho překvapí. A to o jeho vlastním profesním příběhu platí zcela určitě. Jak se dostal z 1. Lékařské fakulty k 12. tankovému pluku přes kriminálku až do vysokého manažerského byznysu? Jaké byly v roce 2016 začátky jeho podnikání a proč tvrdí, že vlastní byznys je větší divočina než práce na kriminálce?

Co se mimo jiné ještě dozvíte:

🔎 Co bylo zásadním spouštěčem, který otočil směr jeho kariéry

🔎 Jaký je myšlenkový postup, když hledáte „nedohledatelné“?

🔎 A proč jsou golfové turnaje nejlepší analogovou sociální sítí?

Nenechte si ujít další díl podcastu Byznys nářez s Lucií a Danielou.

Celý díl si můžete poslechnout také na:

Listen on Spotify

Poslouchejte na Google Podcast

Apple Podcasts

 

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.