Jan Korbel: Každý podnikatel je hrdina

Bylo nebylo, psaly se Vánoce roku 2008 a člen Expertního boardu Honza Korbel se svým společníkem se rozhodli vytvořit program k online fakturaci pro lidi jako jsou oni, tedy pro živnostníky. A přesně za rok, 24. prosince, vypustili do světa platformu Fakturoid. Jak říkají jeho zakladatelé, narodit se na Štědrý den se prý už v minulosti osvědčilo. 😉 

🎄 Tenhle vánoční příběh má šťastný konec, Fakturoid od té doby roste jako z vody. Používají ho desetitisíce klientů, kteří každý měsíc vystaví přes 300 tisíc faktur za více než čtyři miliardy korun. Honza se svým týmem tvrdí: každý podnikatel je hrdina a Fakturoid je tu od toho, aby vše zjednodušil a zlepšil vám byznys.

Jaká byla cesta od živnostníka, přes startup až po zavedenou firmu? Jak udržuje zdravou týmovou komunikaci a spokojenost zaměstnanců, když jedou od začátku na 100 % vzdáleně? A jak se dá s lehkostí a vtipem dělat marketing produktu, který není úplně „sexy“ a je utáhnutý legislativou?

To všechno probereme ve svátečním dílu podcastu Byznys nářez s Lucií a Danielou.

Dozvíte se mimo jiné:

🌠 Co bylo impulsem pro vznik Fakturoidu

🌠 Jak ve firmě funguje vývoj inovací a produktů

🌠 Co moudrého by poradil 20letému Honzovi

Celý díl si můžete poslechnout také na:

Listen on Spotify

Poslouchejte na Google Podcast

Apple Podcasts

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.