Iveta Skuherská: Ztráta zdraví bývá daní za úspěch

Iveta Skuherská velmi úspěšně působila 15 let v developerském byznysu, který bývá doménou mužů. Rychlé pracovní tempo, tvrdé konkurenční prostředí, rodina a vztahy. Její tělo začalo dávat stále jasnější a drsnější signály, že je potřeba změnit životní styl, pracovat se stresem a myslet více na sebe.Hledání cesty ke zdraví, která nebyla vůbec snadná, přivedlo Ivetu k zájmu o ajurvédu a přírodní produkty, které jí pomohly zlepšit její zdraví. V tu chvíli se rozhodla udělat velkou životní změnu a vrhnout se do zcela nového oboru. Díky své firmě EcceVita nyní pomáhá druhým nedělat chyby, kterými si prošla ona sama. Ukazuje tak, že lze spojit úspěch v podnikání s klidem a zdravým životním stylem.

Ve videocastu se například dozvíte:🔹Co je příčinou vyhoření🔸Jak vnímat SOS signály těla a předejít „vypnutí“🔹Čím začít, když už problém nastal🔸Proč u jídla platí, že méně je více🔹Jak v kanceláři meditovat🔸Proč si Iveta nehrála jako malá s panenkami 😊

Napsat komentář

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.