Petr Pilin

iPodnik cloud s.r.o.

Když se Petr rozhodl založit společnost iPodnik, datová centra pro menší a střední firmy teprve rostla. O nápadu mít server mimo firmu uvažovali jen ti nejodvážnější, avšak vlastní zkušenost a potřeba pracovat mimo kancelář přes internet byla natolik nosnou myšlenkou, že Petra přivedla k řešení.
Jiráskova 306, 252 25 Jinočany, Praha Západ
Jiráskova 306, 252 25 Jinočany, Praha Západ

S čím dokážeme pomoci?

Naším smyslem práce v iPodnik je nabídnout klientům službu, která jim pomůže díky cloudovým technologiím a kvalitním IT službám k růstu. Naši práci děláme tak, abychom v každé službě byli schopni zákazníkovi zajistit: maximální kvalitu, rychlost přístupu k datům a jejich nepřetržitou dostupnost, zefektivnění spolupráce jeho výkonných složek ve firmě vedoucí k lepší výkonnosti a dohodnutou cenu.

iPodnik poskytuje IT zázemí středním a malým firmám prostřednictvím datového centra a cloudových technologií. Společnost vznikla v roce 2009 a v současné době poskytuje služby více než 2800 společnostem z oblasti výroby, obchodu, e-shopů, kamenných obchodů, výroby, služeb a zdravotnictví.

  • Hosting ekonomického systému, vzdálená plocha, práce odkudkoliv, databáze, SQL, datové centrum
  • Sdílení, komunikace, zabezpečení, týmy, řízení projektů, maily, kontakty, úkoly, kalendáře, záloha dat
  • Reporty, automatizace, klíčové ukazatele výkonu, analýza dat, datové sklady, podklady pro řízení

iPodnik převádí firemní IT kompletně do cloudu za využití nejmodernějších technologií, ať už vlastního datového centra nebo prostřednictvím cloudu Azure a Microsoft 365. Pro datovou analýzu má iPodnik samostatné oddělení, kde implementuje PowerBI.