Petr Pilin

Petr Pilin Cloud Holding

S ohledem na obecně rostoucí poptávku po profesionálních cloudových službách se v letošním roce majitel a zakladatel pan Petr Pilin, rozhodl iPodnik a další dvě nově vzniklé firmy – 4Clouds a BYTECA začlenit do holdingové společnosti s názvem P.P.C.H. (Petr Pilin Cloud Holding).

Radlická 520/117, 158 00 Praha 5 - Jinonice
Radlická 520/117, 158 00 Praha 5 - Jinonice

S čím dokážeme pomoci?

Cloud Holding Petra Pilina (P.P.C.H.) navazuje na 15 let zkušeností s cloudovým provozem více než 3,5 tis. českých firem.

Schopnost zajistit plynulý provoz pracovních nástrojů včetně zajištění vysoké úrovně zabezpečení denně potvrzuje téměř

dvacet tisíc uživatelů. 

Dopřáváme majitelům firem a lidem, kteří v nich pracují klidný spánek, protože za zálohování, aktualizace a plynulý chod firemních procesů, aplikací a systémů jsme zodpovědní my. 

Zastřešení tří společností iPodnik (www.ipodnik.cz), 4Clouds (www.4clouds.cz) a BYTECA (www.byteca.cz) pod jeden subjekt

přináší synergii potřebného know-how pro kompletní nabídku cloudových služeb. Jako jediný na českém trhu nabízí tzv. CLOUDIFIKACI. 

iPodnik je již patnáct let předním cloudem pro účetní systém POHODA, Pohoda SQL, E1 a další produkty společnosti Stormware, jako například Pamica nebo Pamica SQL. 

Společnost 4clouds se specializuje na moderní práci prostřednictvím online služeb M365 a na hosting různých software a aplikací např. Helios, Money, Abra atp. Věnuje se také zabezpečení

dat a ochraně firem proti kybernetickým útokům. Pro svou činnost využívá primárně služby Microsoft Azure a Microsoft 365

Lidé ze společnosti BYTECA se zabývají datovou analýzou a interpretací výsledků prostřednictvím nástroje Power BI. Přináší tak do firem rozhodování na základě dat, nikoliv pocitů. Dodávají business intelligence řešení pro české firmy bez ohledu na to, jaký ERP systém nebo eshop mají. Nasazují také automatizované balíčky reportů a dokáží slučovat data z mnoha dalších zdrojů a vyrobit tak na klíč jakoukoli sadu reportů.