Petr Němec

N-Medical, s.r.o.

U Olivovny 1640/2, Říčany
U Olivovny 1640/2, Říčany

S čím dokážeme pomoci?

Vyvíjíme, vyrábíme, distribuujeme a prodáváme produkty pro krásu a zdraví. 
Kyselina hyaluronová pro vnitřní užívání nám doplní tu naši vlastní, kterou jsme s přibývajícím věkem ztratili. V roce 2016 jsme na trh jako první uvedli tuto formu pro vnitřní užívání. Nedostatek kyseliny hyaluronové nezpůsobuje jenom vrásky a suchou kůži, ale i suchosti očí, nepříjemný pocit v kloubech (působí tam, jako lubrikant) a má mnoho dalších dobrých vlastností. Proto je dobré ji doplňovat vnitřně, nabízíme ji ve 3 formách – roztok, patentovaný hydrofilní gel a tobolky. 
Elastin jsme uvedli v roce 2021 na trh a doposud je jediný (patentovaný) hydrolyzovaný elastin pro vnitřní užívání. Zlepší pružnost a elasticitu tkání, zmizí vrásky, zlepší se stav vazů, šlach a cév.
Naše výrobky jsou oblíbené na klinikách estetické medicíny a korektivní dermatologie, v lékárnách, ordinacích lékařů a kosmetických salonech. Vyvážíme je do několika evropských zemí a do Číny.
Při vývoji se soustředíme na produkty, které nemají konkurenci, nebo budujeme zcela nové trhy. Nekopírujeme konkurenci, konkurence kopíruje nás. A i to je důkaz, že to děláme dobře a zároveň nás to nutí jít pořád dopředu.