Nelly Baier

enovation s.r.o.

Nelly vede eventový prostor enforum v pražské Rustonce, který díky nejmodernějšímu technickému vybavení, variabilním prostorám a umístění v srdci Karlína patří k vyhledávaným místům pro firemní akce i konference. Nelly má dlouholeté zkušenosti s kompletním organizováním eventů pro české i zahraniční klienty a perfektní přehled o nejlepších dodavatelích i posledních trendech. Při zajišťování vaší akce budete proto v těch správných rukou. O eventy a vzdělávací akce se starala například ve společnostech IF Café, La Collezione nebo právě společnosti eNovation, která je nyní i provozovatelem enfora.
Sokolovská 695, 186 00 Praha 8-Karlín
Sokolovská 695, 186 00 Praha 8-Karlín

S čím dokážeme pomoci?

Enforum event space je eventový prostor v Praze, který se vám přizpůsobí. Uspořádat akci můžete ve velkém sále s kapacitou až 90 osob nebo v zasedací místnosti až pro 20 lidí. Je možné je také spojit a uspořádat event se samostatnou místností na catering.

Své eventy u nás můžete přepnout na online a s hybridní verzí si také poradíme. Prostory jsou jednoduché, vzdušné a technicky vybavené na vysoké úrovni. K dispozice je i střešní terasa.