Milan Soukup

HEROS SERVIS d.o.o.

Milan Soukup je spolumajitelem bezpečnostní agentury Heros a kapitánem v cestovní agentuře HEROS TRAVEL. Jachtaření se věnuje od roku 2005, od roku 2020 nabízí kromě pronájmu lodí a zážitkových turistických dovolených také programy pro korporátní klienty.

S čím dokážeme pomoci?

Vlastníme katamarán s krásným jménem Heroina, se kterým brázdíme vody Jadranu. Sdílíme s ostatními svou vášeň pro to, co nás baví. Heroinu jsme si nepořídili pro sebe, ale abychom se o ni s vámi podělili a umožnili vám nahlédnout do krásného světa jachtaření.

Firemní teambuildingy na klíč se službami kapitána přinášejí efektivní a intenzivní způsob, jak na širém moři prověřit soudržnost kolektivu a dodat týmu nový vítr.

Chcete si pronajmout samotnou jachtu? Vymydlíme ji a nachystáme tak, abyste se v ní cítili jako doma. Využijete služby kapitána? Nepošleme s vámi nikoho cizího, ale jednoho z kapitánů v rodině, Milana Soukupa zk., nebo syna Milana Soukupa ml. Máte chuť poznat něco nového? Zúčastněte se některého z kurzů nebo zážitkových plaveb a těšte se na příjemnou atmosféru, zábavnou společnost a nevšední zážitky.