Michal Akerman

Cruise Club s.r.o.

Michal je jednatelem mladé a dynamické cestovní agentury Cruise Club s.r.o., která zajišťuje klientům plavby výletních lodí, díky kterým poznají destinace, kam by se běžně nepodívali a bude o ně skvěle postaráno. Přinášejí klientům odreagování od každodenních starostí, radost, objevy a zážitky, které obohatí jejich život.

S čím dokážeme pomoci?

Jsme mladá a dynamická cestovní agentura. Zajišťujeme plavby výletní lodí po moři, i na řece. Na první plavbě jsme byli v roce 2015 a od té doby se staly naší vášní, kterou rádi předáme i vám.

Zájemci mohou vyrazit na plavbu sami, my jim vše zařídíme a navíc, pokud jsou členy Klubu Cruise Club, tak získají CashBack až 5 % zpět, nebo se přidají na Skupinovou plavbu, kam jedeme i my, zajišťujeme transfery, výlety a plavbou doslova žijeme s nimi.

Jsme schopni zajistit i plavbu pro firmy, které chtějí motivovat své zaměstnance, nebo uspořádat na lodi teambuilding, a to vše s odpočtem z daní.

Představte si dovolenou, kdy každý den objevujete jiná místa a večer plujete, je o vás skvěle postaráno, dáváte si výborné jídlo, zažíváte úžasnou zábavu a trávíte čas s nejbližšími.
Rezervujte si plavbu u nás a představy se stanou skutečností.

Objevujte svět, objevíte sami sebe!

Hodnoty a standardy agentury

Osobní zkušenost – prodáváme plavby, které máme vyzkoušené, pomáháme lidem s výběrem a na vše je připravíme.

Flexibilita a individuální přístup ke klientům – komunikace s klientem na dálku, i při osobní schůzce, v týdnu i o víkendu, ve dne, i večer.

Výhody pro klienta – z plaveb, na které vyrazí klient po vlastní ose získá cashback, při skupinových plavbách zajištujeme transfery, výlety a jsme k dispozici.

Výhody pro firmy – zajištění plaveb pro Top zaměstnance, uspořádání teambuildingu, a to vše s odpočtem z daní.

Orientace na klienta – klientům předáváme osobní zkušenosti, přinášíme flexibilitu při jednání a lidský přístup.

Výjimečnost – lidé od nás získají takové výhody, ke kterým se jinak nedostanou.

Dlouhodobé vztahy – s klienty budujeme dlouhodobé vztahy, jsme s nimi v pravidelném kontaktu a zajímáme se o ně.

Spolupráce – stavíme na nadstandardních vztazích se spolupracovníky, pomáháme jim k osobnostnímu růstu, dáváme jim spoustu možností cestovat a prožít s Cruise Clubem naplněný život.