Lucie Kadlečková

PPživě s.r.o.

tř. Karla IV. 502/23, 500 02 Hradec Králové
tř. Karla IV. 502/23, 500 02 Hradec Králové

S čím dokážeme pomoci?

Víte, že se až 75 % úrazů a nehod stává v okruhu rodiny a známých? Kdo zná základy první pomoci, chrání životy a zdraví svých nejbližších.

Doba, kdy se učila první pomoc z lavice je pryč. Zapojíme Vaši mysl i tělo do záchrany toho nejcennějšího – lidského života. Vytvoříme bezpečný prostor, kde se můžete stát hrdinou a dobrovolně prožít zážitek poskytnutí první pomoci zraněnému.Jsme tým záchranářů, sestřiček i mediků a kurzy první pomoci pořádáme už od roku 2014. Po celé republice nabízíme kurzy na míru formou netradičního teambuildingu, povinného školení zaměstnanců ale i akreditovaných programů MŠMT ČR, MPSV ČR.

Jste našimi hrdiny, vy, kdo si umíte připustit, že můžete první pomoc potřebovat, a věnujete svůj čas tomu se ji naučit. Děkujeme a slibujeme, že první pomoc budeme šířit nejlépe, jak umíme a v souladu s uvedenými hodnotami.

Důvěra
Vaše zkušenosti a osobní příběhy neopustí kurz.

Bezpečnost
Během zážitkové výuky si dovolíme pracovat s tělem, emocemi a to tak aby to bylo bezpečné a příjemné pro všechny účastníky kurzu.

Dobrovolnost
Respektujeme vaše hranice a platí u nás pravidlo “stop”. Když se na cokoliv necítíte, tak to zkrátka neděláte.

Jednoduchost
Nebudeme se předvádět trousením latinských termínů, protože dobře víme, že při záchraně života rozhoduje zejména vaše odvaha a znalost jednoduchý postupů.

Odpovědnost
Pro praktický nácvik využíváme vyřazený zdravotnický materiál, klíčenky na rukavice šijeme z recyklovaných bezpečnostních pásu a tiskneme jen to, co opravdu musíme.

Kvalita
Věříme, že kvalita našich služeb povede i nadále k přirozenému šíření kurzů „na doporučení” jako doposud. Jak říkáme – naši spokojení absolventi jsou ta nejlepší reklama.