Kateřina Adamy

Magnific spol. s r.o.

Posláním Kateřiny Adamy, majitelky společnosti Magnific s.r.o., je boj za dobrý spánek. Její firma je výhradním českým a slovenským zástupcem matrací španělské skupiny Pikolin Group a bytového textilu značky Velfont, které patří ke špičce v oboru v Evropě. Pod hlavičkou vlastní značky Sleep Expert je partnerem maloobchodů, hotelových provozů i koncových zákazníků. Už více než 20 let přináší na český trh prémiové produkty a také expertizu v oblasti spánku. V nabídce najdete postele, matrace, rošty a doplňky.
Černokostelecká 82/92, 251 01 Říčany
Černokostelecká 82/92, 251 01 Říčany

S čím dokážeme pomoci?

Firma MAGNIFIC s.r.o. sídlící v Říčanech u Prahy je výhradním dovozcem značek spadajících pod španělský koncern Pikolin Group S.A., který je největším výrobcem matrací v Evropě, a nejvýznamnějšího výrobce „chytrých“ lůžkovin firmy Velamen.. Vzhledem k rozmanitosti značek a produktů zastřešujeme všechny pod vlastní značkou Sleep Expert.

Výhradní zastoupení pro značky matrací Pikolin, Epeda a lůžkovin Velfont máme jak pro český, tak pro slovenský trh.

Lůžkoviny značky Velfont prodáváme v 90 maloobchodních prodejnách a matrace ve 20 prodejnách, v designérských studiích a u výrobců zakázkového nábytku.

Jak lůžkoviny Velfont, tak matrace Pikolin nabízíme též v hospitality sektoru. Speciální výrobkové řady Contract splňují požadavky nejnáročnějších zákazníků. Pikolin Group dodává matrace do 200 světových hotelových řetězců, tržní podíl na evropském hotelové trhu činí 60 %. Na matracích Pikolin se spí v hotelech Hilton, Marriott, Radisson, Sheraton, Melia, Eurostars, Best Western, Barceló a mnoha dalších.