Jana Bártíková

Linked Akademie

Jana je zakladatelkou a duší projektu Linked Akademie. Je výraznou osobností české linkedinové scény. Již od roku 2015 učí podnikatele, jak prostřednictvím této sociální sítě úspěšně získávat klienty. Řadu let působila ve vrcholovém managementu, pracovala například jako obchodní manažerka značky Dior pro český a slovenský trh. Dnes pomáhá firmám a podnikatelům vytvářet a realizovat funkční LinkedIn strategie postavené na ambasadoringu. Díky nim generují její klienti na téhle síti nové leady, poptávky a zákazníky. Její služby využívají například Lyreco Central Europe, Innogy nebo Autocont.

S čím dokážeme pomoci?

S námi budete získávat zákazníky na LinkedIn. NAUČÍME vás to v našich kurzech a workshopech. POMŮŽEME vám s tím formou konzultací a mentoringů. UDĚLÁME TO za vás, když nám svěříte vytvoření své LinkedIn strategie a správu vašeho profilu a stránky.

Jsme praktici. Předáváme vám jen to, co máme na LinkedIn vyzkoušené, co generuje nám a našim klientům zákazníky. Zakladatelka Linked Akademie Jana Bártíková má za sebou letitou zkušenost v obchodních odděleních ve velkých mezinárodních firmách. Do všech strategií a postupů tak vkládá své obchodní myšlení a vhled do fungování firem a trhů.