Jakub Cifr

c0dy

kpt. Nálepky 962/13, 779 00 Olomouc
kpt. Nálepky 962/13, 779 00 Olomouc

S čím dokážeme pomoci?

Jsme česká firma z Olomouce. Náš tým zahrnuje odborníky ze všech oblastí softwarového vývoje – analýzy, návrhu či vývoje, projektového řízení, UI/UX designu a grafiky.

Používáme nejmodernější technologie a zakládáme si na kvalitě odvedené práci. Naší vizitkou skvěle odvedené práce jsou stabilní, funkční a dlouhodobá softwarová řešení.

Ke všem zakázkám přistupujeme individuálně a proaktivním přístupem. Společně hledáme inovativní, funkční a efektivní řešení pro podporu businessu našeho zákazníka.

Naše práce nás baví a proto rádi spolupracujeme i s jinými softwarovými firmami. Umíme pronajmout naše volné kapacity developerů, programátorů a grafiků a tím Vám pomoci k dokončení zakázky pro klienta.

Navrhujeme, vyvíjíme, implementujeme, provozujeme a servisujeme firemní systémy a aplikace (webové a mobilní) na míru a poskytujeme konzultace v oblasti software.

Pro rychlou implementaci webových aplikací máme vyvinutou vlastní aplikaci s názvem C0DY. Díky našemu řešení C0DY zvládneme vyvinout software i aplikaci na míru v rekordním čase a s nižšími náklady.

Naše práce nás baví a proto rádi spolupracujeme i s jinými softwarovými firmami. Umíme pronajmout naše volné kapacity developerů, programátorů a grafiků a tím Vám pomoci k dokončení zakázky pro Vašeho klienta.

V rámci každého projektu individuálně řešíme právní aspekty softwaru, GDPR, zabezpečení a přístup dat.

V interních předpisech řešíme:

  • bezpečnostní politiku
  • řízení bezpečnostních incidentů
  • zásady pro zpracování osobních údajů
  • ochrana osobních údajů