David Vrba

Modern Midlife Mentors s.r.o.

David je Managing Partner, CEO, konzultant, mentor a kouč Modern Midlife Mentors (MMM).
Ovenecká 99/45, Bubeneč, 170 00 Praha
Ovenecká 99/45, Bubeneč, 170 00 Praha

S čím dokážeme pomoci?

V Modern Midlife Mentors inspirujeme lidi středního věku, aby se častěji rozhodovali vědomě, objevovali svůj plný potenciál a žili delší, zdravější, šťastnější a naplněnější život. Přinášíme krátká inspirativní setkání, prostor pro sdílení, individuální podporu i větší programy, které vás provedou obdobím midlife.

Midlife se stává nejdelším obdobím našeho života. Je to start jeho druhé poloviny, kdy máme více času na sebe, na lidi a aktivity, které máme opravdu rádi. Zároveň je to období zlomů, hledání, těžkých situací a témat, se kterými jsme se často dosud nesetkali. Každý si jím projde. Záleží na každém z nás, kterým směrem z něj vyrazíme a jak se na další život budeme dívat.

Podporujeme společnosti, které již dnes berou midlifery jako demograficky nejrychleji rostoucí skupinu „do hry“. Rozšiřujeme obzory, pomáháme nastavit pravidla v týmech, propojit generace a moudře vytěžit potenciál midliferů ve firmách.

Stavíme na nejnovějších výzkumech i staletími prověřené moudrosti a propojujeme inspirativní lidi, kteří mají k tomuto tématu co říct.